rpg real

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

inexistent exist

In jos 
AutorMesaj
Dot

Data de înscriere : 12/12/2010

MesajSubiect: inexistent exist   Dum Dec 12, 2010 12:16 pm

In toata dezirdinea aia reuseam sa ma descurc destul de bine. Fiecare lucru de care aveam nevoie ori imi cadea in cap sau calcam pe el. Destul de Ok pana cand a trebuit sa gasesc telefonul care suna de zor. Nici o sansa.Atunci mam hotarat ca asa nu se mai poate. In doua ore camera mea a fost mai ordonaca a a sorami' . Bun deci acuma daca totul e la locul lui cred ca merit si eu o pizza o bere rece si play stationul meu mergand de zor. Din caldura asta mai tricoul imi lipsea...a disparut si ala repede din peisaj.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Alise
Admin

Data de înscriere : 11/12/2010

MesajSubiect: Re: inexistent exist   Dum Dec 12, 2010 12:17 pm

Ma plimbam aiurea pe hol tocmai ce venisem de afara doar in tricou si o pereche de blugi.M-am orpit la o usa din intamplare fiind putin mai mult inghetata la maini.Bat de cateva ori asteptand apoi,frecandu-mi palmele sa le incalzesc.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ice-flower.forumz.ro
Dot

MesajSubiect: Re: inexistent exist   Dum Dec 12, 2010 12:21 pm

Incerc sa sevurez berea in liniste cand un ciocanit la usa ma ajuta sa scuip toata canditatea de lichid din gura oe podea. -Intra!! stiug furios stergand berea de pe parchet. Nu a durat mult si corpul pe a cunoscut destul de dur podeaua deoarece era inca ud si eu sunt inca bleg.
Sus In jos
Alise
Admin

MesajSubiect: Re: inexistent exist   Dum Dec 12, 2010 12:23 pm

Am deschis usa pasind in camera.O inchid dupa mine simtind caldura din acea camera.Ma apropii incet de camera privindu-l pe baiat incepand sa rad,vazand ca isi scuipase berea din nou din cauza mea.
-Hmmm rezolvi mai multe cu un mop.spun chicotind incet.
Sus In jos
Dot

MesajSubiect: Re: inexistent exist   Dum Dec 12, 2010 12:57 pm

-da daca nu imi rup picioarele in drum spre el.Raspun incercand sa ma rific.In loc sa stai si sa razi de mine ce ar fi daca mai ajuta sa ma ridic papusa.Nu de alta dar din cauza ta ma aflu in loc de covor pe podea.Spun amuzat oarecum .
Sus In jos
Alise
Admin

MesajSubiect: Re: inexistent exist   Dum Dec 12, 2010 12:58 pm

-Nu te-ai schimbat deloc iubire,si daca mai imi zici odata papusa te bat.spun apropiindu-ma de el.Continuam sa rad privindu-l zambind,si ii intind mana pentru al ajuta sa se ridice.Mda...ma stiu sa ajung cand bei ceva.spun razand.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: inexistent exist   

Sus In jos

inexistent exist
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ice-flower :: Camin :: Camere-
Mergi direct la: